Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

One Piece

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Rotea
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

MesajKonu: Geri: One Piece   Ptsi Mart 31, 2008 8:47 pm

NarutoRendan demiş ki:
ya bunun türkçe bölümleri yok dimi ?
Türkçe derken neyi kastetdin tam olarak anlamadım ama altyazı diyorsan kazasker yapmakda çok az bir sürede 130 bölüme geldi.
Kullanıcı profilini gör
erpay

Erkek Mesaj Sayısı : 409
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: One Piece   Ptsi Mart 31, 2008 11:02 pm

Kazaskerin dışında www.vegapunk.com da ilerleyen bazı bölümlerin Türkçe altyazısını bulabilirsin.
Kullanıcı profilini gör http://www.yazilimindir.com
ilo_62

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Geldiği mekan : ......
Meslek : .........
Hobileri : ........

MesajKonu: Geri: One Piece   Cuma Mayıs 30, 2008 7:10 pm

su ana kadar yayınlanmıs an mükemmel çizgi dizi One Piece... One piece in ve Naruto nun bütün bölümlerini izledim... Ev sahipleri alınmasın ama ikisini kıyaslarsak One Piece Naruto ya 10 basar...:D
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: One Piece   Cuma Mayıs 30, 2008 8:25 pm

ilo_62 demiş ki:
su ana kadar yayınlanmıs an mükemmel çizgi dizi One Piece... One piece in ve Naruto nun bütün bölümlerini izledim... Ev sahipleri alınmasın ama ikisini kıyaslarsak One Piece Naruto ya 10 basar...:D
Zevkler ve renkler...
Hiro Sato

Erkek Mesaj Sayısı : 156
Geldiği mekan : Evim
Meslek : Abi
Hobileri : Sinir olduklarımı bir bir öldürmek

MesajKonu: Geri: One Piece   Cuma Mayıs 30, 2008 10:12 pm

kra_tos demiş ki:
ilo_62 demiş ki:
Zevkler ve renkler...
Bencede ama bende senle aynı şeyi düşünüyorum One piece gerçektende çok güzel. Smile (Bu arada imzan çok güzel ve büyükmüş sayfayı okumakta zorlanıyorum biraz küçültürsen seviriim Smile )
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   C.tesi Mayıs 31, 2008 2:39 pm

ilo_62 demiş ki:
Ev sahipleri alınmaz çünkü bende öyle düşünüyorum hem naruto hem one piece izleyen herkez bu düşüncede zaten ve ne onu yüz basar.Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör
MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

MesajKonu: Geri: One Piece   Perş. Haz. 19, 2008 6:25 pm

Naruto'nun bi süre sonra dövüşlerinden bıkkınlık geliyo ama
One Piece de öle bişi yok
her zaman bi sonra ki bölümü izlemek için sabırsızlanıyorumm...(=
(her ne kadar torrentten uzun bi süre çıkmasada...)
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: One Piece   Perş. Haz. 19, 2008 6:51 pm

Bir ara star'da veriyorlardı. Köpek balığı görünüşlü bi korsanla savaşıyorlardı..
MondeM

MesajKonu: Geri: One Piece   Perş. Haz. 19, 2008 6:57 pm

hmm onun adı Arlong...
stardakini seyretmedim ama seyredenler
dublajının aşırı derecede kötü olduğunu söylüyorlar o_O
Zaten japonca dublajini izlemedikçe
anlatılmak istenilenlerin tam olarak anlaşılacağını sanmıyorum(=
Gülmek için ideal bi seri(tabi macera,aksiyon vs.. de fazlasıyla var)
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   Perş. Haz. 19, 2008 11:16 pm

MondeM demiş ki:

Gülmek için ideal bi seri(tabi macera,aksiyon vs.. de fazlasıyla var)
Kesinlikle katılıyorum arabasta kadar güldüğüm sezon yokdur bu arada 4 sayfa konuşulmuş başlıkdaki genel mesajların çoğu star yanınlanan anime olarak geçiyor bunun dışında pek üye yok yeni bir one piece fanı gelmesi üstüne üstlük ace fanı olması beni sevindirdi. Smile
Kullanıcı profilini gör
MondeM

MesajKonu: Geri: One Piece   Cuma Haz. 20, 2008 11:45 pm

hehe(=
hemen hemen hepsinin fanıyım...
neden bilmem OnePiece de ayrımcılık yapamıyorumm
Alabasta'yı hala bitiremedim
en son Crocodile ile Luffy karşılamasını seyrettim..=)

En son MondeM tarafından Paz Haz. 22, 2008 2:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Hiro Sato

Erkek Mesaj Sayısı : 156
Geldiği mekan : Evim
Meslek : Abi
Hobileri : Sinir olduklarımı bir bir öldürmek

MesajKonu: Geri: One Piece   C.tesi Haz. 21, 2008 12:21 am

Bende aynen bi türlü arabasta'yı bitiremedim daha indircemde bitiricem. Tabi kotayla anca bu hızda ilerlenebiliyo Neutral
Kullanıcı profilini gör
ilo_62

MesajKonu: Geri: One Piece   C.tesi Haz. 21, 2008 4:36 pm

sizin daha cok yolunuz varmıs No luffy nin alabasta macerası 130 larda bitiyo simdi ise one piece 358 de.... ben evde internetim yokkken kafe lerde youtube den günde yaklasık 8 bölüm indiriodum... biraz zahmetli oluyordu ama fazlasıyla değerdi:lol!:
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   C.tesi Haz. 21, 2008 8:44 pm

Arabasta yavaş yavaş tek bir espiriyi kaçırmadan izlemek lazım yani iyi yapıyorsunuz arabasta sonra davy back fight süper sezondu yarısı filler olmasına rağmen sezonda hiç bozulma yokdu buda en iyi filler one piece de olduğunun kanıtıdır o sezonda düşman korsan tayfasının kaptanı olan foxy en gıçık one piece karakteri olduğu ilan ediyorum izleyince anlarsınız. Smile

Not-Zoro animedeki favori karakterim olduğu belirtmeden geçemiyicem sanji her ne kadar nefret etmesemde zoro gözünde geber love love cook Twisted Evil sanji ne yaparsa yapsın nami zoro ya kalıçak. Smile
Kullanıcı profilini gör
ilo_62

MesajKonu: Geri: One Piece   C.tesi Haz. 21, 2008 10:00 pm

bence zoro nun zaten bası baglı... zoro ile tashigi birlikte olur... sanji ile de nami... sanji nami için o kadar yanıp tutuşuyo ( örnek olarak evleneceğini öğrendiği zamn:) ) mutlaka bu cabasının karsılıgnı alır.. dier karakterler için ise bişi sölemek cok zor...

bu arada ufak bi ayrıntı ama yinede sölemek istedim.. Arabasta deil de Alabasta gerçek ismi:)
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   C.tesi Haz. 21, 2008 11:09 pm

ilo_62 demiş ki:
bence zoro nun zaten bası baglı... zoro ile tashigi birlikte olur... sanji ile de nami... sanji nami için o kadar yanıp tutuşuyo ( örnek olarak evleneceğini öğrendiği zamn:) ) mutlaka bu cabasının karsılıgnı alır.. dier karakterler için ise bişi sölemek cok zor...

bu arada ufak bi ayrıntı ama yinede sölemek istedim.. Arabasta deil de Alabasta gerçek ismi:)
Öncelikle ufak bir harf yanlışlığını konu boyunca tekrarlamışım düzeltdiği teşekkürler konuya dönersek tashigi ile zoro arasında birşey olucağını zanetmiyorum belki bir daha görüşmezler bile arabastada zorolara tashigi gitmelerine izin verdide ortada öyle bir hava yokdu nami nin sanji luffy ve diğelerine karşı davranışları ile zoro ya davranışların farklı olduğu düşünüyorum davy back fight luffy foxy dövüşünden önce herkezin etrafda aptalca gezinirken zoro ve nami nin konuşmaları dövüş başlamadan önce yanyana oturduklarında karanlıkda göremeyen sanji nami-san cevap ver nerdesin dediğinde zoro nun celme takması buna iyi bir örnekdir tabi birde işin şu yani var animede eiichiro oda-sensei hiç çift taraflı aşk yapmayabilir ama ilerde yaparsa yazdıklarıma göre nami-zoro çift olucağını düşünüyorum.
Kullanıcı profilini gör
ilo_62

MesajKonu: Geri: One Piece   Ptsi Haz. 23, 2008 11:02 am

dediğin kısmı hatırlayamadım:( konusmaları bilmiyorum ama zoro nun çelme takması tamamiyle sanji ye gıcık olmasından kaynaklanıyodur. yoksa nami ile bi alakası oldugunu sanmıyom... gerçi one piece de bi aşk hikayesinin de olcagını pek sanmıyorum 504 bölümdür manga da bu kişi bunu seviyor diyebileceğimiz en ufak bi yer yok... Bi tek sanji var ama oda her kıza aşık...
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   Ptsi Haz. 23, 2008 12:06 pm

ilo_62 demiş ki:
dediğin kısmı hatırlayamadım:( konusmaları bilmiyorum ama zoro nun çelme takması tamamiyle sanji ye gıcık olmasından kaynaklanıyodur. yoksa nami ile bi alakası oldugunu sanmıyom... gerçi one piece de bi aşk hikayesinin de olcagını pek sanmıyorum 504 bölümdür manga da bu kişi bunu seviyor diyebileceğimiz en ufak bi yer yok... Bi tek sanji var ama oda her kıza aşık...
Zoro nun gıçıklığa yapdığı biliyorum ama nami yönündende yapabilir aş ve benzeri şeyler hikayenin sonlarına doğru ortaya çıkabilir çünkü sanji nami ye ne zaman iltifat dolu laftlar etse zoro direk sanjiye laf atıyor ve kavga çıkıyor genelde kavgaların nedeni bu oluyor neyse bu konu fazla uzadı bekliyip görüçez ben en çok ace ne oluçak onu merak ediyorum luffy kurtarmaya gidiçek mi
Kullanıcı profilini gör
ilo_62

MesajKonu: Geri: One Piece   Ptsi Haz. 23, 2008 12:28 pm

Luffy gitmicem dediydi bi bölümde.. Ace in basının dertde oldugunu öğrenince tayfası gidek dedi ama luffy ace basının caresine bakar dedi ve yollarına dvm ettiler..
Ace i bence Shanks veya Whitebeard kurtarmaya gider.. Shanks in Ace için Whitebeard a gitmesi ona değer verdiğini gösteriyo bence idamına göz yummaz... Hatta bunun için Whitebeard ile de birleşebilir...
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   Salı Haz. 24, 2008 2:29 pm

ilo_62 demiş ki:
Luffy gitmicem dediydi bi bölümde.. Ace in basının dertde oldugunu öğrenince tayfası gidek dedi ama luffy ace basının caresine bakar dedi ve yollarına dvm ettiler..
Ace i bence Shanks veya Whitebeard kurtarmaya gider.. Shanks in Ace için Whitebeard a gitmesi ona değer verdiğini gösteriyo bence idamına göz yummaz... Hatta bunun için Whitebeard ile de birleşebilir...
Ace çok erdemli bir karakterdir kurtarılmak istemiyebilir umarım birşey olmaz çünkü ace çok orjinal bir karakter (bazı karakter kopyala yapışdır cinsinden her anime koyuyorlar) anime nin zevki kaçmasın diye mangaya pek bakmıyorum ondan bilgi kopuklukları oluyor.
Kullanıcı profilini gör
ilo_62

MesajKonu: Geri: One Piece   Salı Haz. 24, 2008 6:39 pm

bende normalde manga ya bakmıcaktım ama merakıma yenik düştüm kalan bütün kısmı okudum...
Ace gerçekten cok orjinal bi karakter.. one piece de simdiye kadar nerdeyse kimse ölmedi 60 milyon volt elektrik yiyen adam bile ölmedi.. bu kadar adamı yaşatıpda Ace i öldürürse Eiichiro bırakırım One piece i bi daha da bakmam..

bu arada lafı geçmişken God Enel (Eneru) ne traş bi karakter... bütün gücü ile millete elektrik versede kimseyi öldüremedi bosuna korkmuslar enelden:lol!:
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   Salı Haz. 24, 2008 7:47 pm

ilo_62 demiş ki:

bu arada lafı geçmişken God Enel (Eneru) ne traş bi karakter... bütün gücü ile millete elektrik versede kimseyi öldüremedi bosuna korkmuslar enelden:lol!:
Alabastada pell ölmediği zaman anladım bu animede kimse ölmez ama keşke öldürselerdi orada daha matıklı ve hüzünlü olurdu ace konusuna dönersek luffy gaza getirmek ve sayısız olayı başlatmak için öldürürlermi diye çelişkide kalıyorum ve yine umarım birşey olmaz diyorum.

Enel gelirsek elektirik gibi süper bir şeyi ona vermişler ama kendisi salağı teki o yüzden diyiçek birşey bulamıyorum ve one piece yakındığım az konulardan biride en güzel meyveleri hep düşmanlar yemiş ace bir şekilde kutarıyor ateşi severim ama elektirik ve buza çok üzülüyorum böyle güzel güçleri luffy tayfasından birileri yada yeni katılan kişilerde olsa daha güzel olurdu daha rüzgar ve benzeri güçler çıkabilir onları tayfaya yeni katılan biri yemiş olabilir bekleyip görüçez. Smile
Kullanıcı profilini gör
ilo_62

MesajKonu: Geri: One Piece   Çarş. Haz. 25, 2008 12:08 am

ilk baslarda bende luffy kızdırmak için ace idam
edebilirler die düşünmüştüm... ama Ace i bu kadar kolay haracamazlar
herhalde sonucta one piece in en cok sevilen karakterlerinden biri..
bence ace in misyonu luffy i kızdırtmaktan daha büyük.. daha önemli
yerlerde görülmeli idam sehpasında deil.. ama yinede eiichiro kötü bi
süpriz yapabilir bize... o zamnda ace fanları harp cıkarır:dıkşındıkşın:

seytan meyvesi düşüncene katılıyom.. en iiler rakiplerde hep.. luffy dısında tayfada adam akıllı bi seytan meyvesi yok.. hele robin inki cok gıcık gelmeye basladı bana... ilk başlarda göze hos geliyodu ama hep aynı tek hareket... allahtan sanji ile zoro var meyve yememelerine rağmen tayfanın güç ortalamsını cok cok yükseltiyolar.. luffy nin tayfasında Ace ile adını simdi hatırlamıyom ama buz u kullanan amiral olsa yeter.. daha baska adama ihtiyaç kalmaz
Kullanıcı profilini gör
volverine_007

Erkek Mesaj Sayısı : 19
Geldiği mekan : cafe
Meslek : öğrenci
Hobileri : bilgisayar basketbol bilardo

MesajKonu: Geri: One Piece   Çarş. Haz. 25, 2008 12:47 am

bence anime böle çok güzel luffy ve tayfasının gücü fazla değil rakiplerine karşı ama anlatılan gücün sadece yetenekten gelmediğidir luffy her seferinde arkadaşları için dövüşüyor o yüzden hiç yenilmedi sadece luffy değil zoro sanjı hepsi aynı zoro olanca kan kaybediyo hala nasıl yaşıyo şaşıyom valla uyuyunca yaraları iyileşiyo :D:Dbu arada bence sanjı nami yi seviyo zoro da robin i luffy öle işlerle uğraşmıyo kafayı bozmuş korsan krallı olmakla ama onada aşık olan biri var hani şu şişman vardıya sonradan vucudu kaygan oldu güzelleşti o da luffy e aşık:D:D
Kullanıcı profilini gör
Rotea
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: One Piece   Çarş. Haz. 25, 2008 12:21 pm

ilo_62 demiş ki:

seytan meyvesi düşüncene katılıyom.. en iiler rakiplerde hep.. luffy dısında tayfada adam akıllı bi seytan meyvesi yok.. hele robin inki cok gıcık gelmeye basladı bana... ilk başlarda göze hos geliyodu ama hep aynı tek hareket... allahtan sanji ile zoro var meyve yememelerine rağmen tayfanın güç ortalamsını cok cok yükseltiyolar.. luffy nin tayfasında Ace ile adını simdi hatırlamıyom ama buz u kullanan amiral olsa yeter.. daha baska adama ihtiyaç kalmaz
Robin güçü olsun tipi olsun sesi olsun herşeyinden gıçık kapıyorum keşke enies lobby ölseydi tayfada o katılmadan önce en büyük yaş zoro ve sanjinin 19 du o geldi yaş ortalaması fırladı kadın 28 yaşında yaşı bir kenara bırakalım tayfadaki herkez komedi unsuru var onun sıfır ortamıda bozdu neyseki nami-san varda idare ediyor.
Kullanıcı profilini gör

One Piece
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Captain Tsubasa : Road to 2002 + 13 - 22 Türkçe bölümler
» Toma Ikuta